Datarar yeni hostingi: Hostturka.com

datarar

Kendi gözlemlerim bir yana ziyaretçilerden de bir süredir sitenin yavaşlığı ve çok sık hata verdiği üzerine çeşitli şikayet mesajları alıyordum. Hostingimiz Alvemar ile bu sorunları ortadan kaldırmak için uzun süre çeşitli uğraşlar verdik ve hatta EPfarkı için Türk sunucuda özel alan tahsis ettiler, fakat yine de sorunları çözme yönünde herhangi bir netice alamadık. İnanıyorum ki Alvemar bu tür bir problemi hizmet verdiği diğer sitelerle çok sık yaşamıyordur, sadece orada barınmanın bize nasip olmadığını düşünüyorum.

Netice olarak hosting arayışıyla çeşitli hosting firmalarıyla görüşmeye başladım, çok güzel özellikler sunan firmalar olduğu gibi akıl kârı olmayan tekliflerde bulunanlar da oldu. EPfarkı’nın barındırdığı dosyaların 250 MB’a yakın olduğunu ve sadece günlük trafik tüketiminin 200 MB’a dolaylarında olduğunu göz önünde bulundurunca, eh işte…) Fakat hosting için güçlü ve hızlı bir hosting altyapısına sahip olmaktan ötede beni daha samimi bir yaklaşımla karşılayan Hostturka.com (Can Bey) ile anlaştık.

Taşıma ve yeniden yapılandırma işlemlerini uzun zaman önce tamamladım ve daha başlarken Can Bey’in (Mustafa Can DEMİRAY ) de altını çizdiği hız farkını gözle görülür biçimde hissettiğimi söylemeliyim.

Can Bey ve tüm Hostturka çalışanlarına yakın ilgi ve alakaları için, ayrıca eski hostingim Alvemar’a bugüne kadarki tüm destekleri için teşekkür ederim.

datarardatarar

Datarar yeni hostingi: Hostturka.com” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba bende su arıtma cihazı satışı yapan bir firmayım ve Hostturka.com dan hizmet almaya başladıktan sonra gerçek anlamda böyle bir sorunu düşünmeyi unuttum çünkü sorun yok.

  2. Merhaba. Halen hostturka kullanıyorsunuz sanırım. Halen memnun musunuz? Buradan yazmak istemezseniz lütfen bana mail atar mısınız?

    1. İyi günler Ufuk bey evet hâla Hostturka.com üyesiyim ve hâla kesinlikle öneririm. Canlı destek kısmından kendileri ile iletişime geçer iseniz sizi kısa sürede ikna edeceklerine şüphem yok eminim, iyi günler dilerim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir