Ekvator Ginesi Konsolosluğu

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/ekvatorginesi-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/ekvatorginesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/ekvatorginesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/ekvatorginesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/ekvatorginesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/ekvatorginesi/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Ekvator Ginesi için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde herhangi bir resmi vize başvurusunun alınmış olduğu Büyükelçilik veya Fahri Konsolosluk hizmet vermemektedir. Yurt dışı vize başvuru işlemleri ve vize alım işlemleri için Ekvator Ginesi Konsolosluğu ve Konsolosluk hizmeti vermekte olan bir kurumun olmamasından dolayı resmi işlemlerin gerçekleştirim sürecinde bilinilmesi gerekli bir takım bilgiler bulunmaktadır. Ekvator Ginesi için işlem gerçekleştirmek isteyen kişiler için mevcut pasaportun güncelliğinin sağlanılması ve pasaportun en az 6 ay geçerlilik özelliği göstererek resmi işlem sürecine dahil ediliyor olması büyük bir önem taşımaktadır. Bu bilgilere ek olarak Ekvator Ginesi Başkonsolosluğuna teslim edilecek olan belgelerin ingilizce olarak aktarımının sağlanılması ve güncel bir imza ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu ve göçmen ofisi tarafından onayın sağlanılmasının ardından seyahat gerçekleştirecek olan kişiler için bir davet mektubu alınması gerekmektedir. Ülke için seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından dikkat edilmesi gerekli olan bir diğer bilgi resmi işlem süreci ve ülkeye giriş süreci için Sarı Humma aşısı, tifo aşısı ve AIDS test belgesinin Sağlık Bakanlığı onayı ile raporlandırılması ve aşı karnesinin bulundurularak ülkeye giriş gerçekleştiriminin sağlanıyor olması resmi işlem süreci içerisinde büyük bir önem taşımakta olan bir bilgidir.

Vize başvuru süreci dahilinde Konsolosluk işlemleri açısından başvuru formu, pasaport, arka fonu beyaz olması istenilmekte olan vesikalık fotoğraf, otel rezervasyon bilgileri ve uçak bileti için rezervasyon gerçekleştiriminin sağanıyor olması resmi işlem süreci açısından önemli bir husus olarak yer almakta olan bilgi özelliği taşımaktadır. Ekvator Ginesi Vizesi almak için vize başvurusu yapacak olan kişilerin vize başvuru onayının verilmesi ve vize alımının sağlanımı ortalama olarak bir-iki iş haftası süre ile gerçekleştirilmektedir. İşlemlerin iş günleri ve çalışma saatleri haricinde alımının sağlanmadığı bilgisinin biliniyor olması ve bu doğrultuda resmi işlem sürecine dahil ediliyor olması büyük bir önem taşımakta olan bilgi niteliği taşımakta olarak dikkatle gerçekleştirilmelidir. Vize işlemleri için kargo gönderim ücretinin resmi süreç dahilinde Ekvator Ginesi Konsolosluğuna aktarımı için ekstra ücrete tabii olunularak ödeme gerçekleştirilmelidir.

Not: Vize süreçleri Ekvator Ginesi Konsolosluğu’nun yoğunluğu ve siyasi sebeplere göre değişkendir. Sorunlarınız için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir