Ciciurl ile link paylaş para kazan…

Site 30 Aralık 2012 Tarihinde Kendini Kapatmıştır. Güvenilirliğini Kaybetmiştir.

datarardatarar

Ciciurl.com bir link kısaltma servisidir. İnternette dağıtılan uzun linkleri kısaltarak daha şık görünmesini sağlar. Bunun yanında bu linklere tıklayan kullanıcılar gidecekleri sayfadan önce bir reklam sayfasına yönlendirilirler. Reklam sayfasından da asıl gidecekleri linke ulaşırlar. Ara reklamlardan elde edilen gelirler linkleri ciciurl.com üzerinden kısaltan kullanıcılarla paylaşılır. 3 farklı seçenek sunmaktadır örnekleri aşağıda yer almaktadır…

Popup reklam 1000 G = 0.40 TL:

http://ciciurl.com/c545a33

Mola reklam  1000 G = 0.20 TL:

http://ciciurl.com/c77aho

Frame reklam 1000 G = 0.10 TL:

http://ciciurl.com/liomx2

Ciciurl’ye getirdiğiniz her aktif üyeye 3 TL veriyor.

Size ait referans koduyla ciciurl’nin tanıtımını yaptığınızda. Sizin referansınızla üye olan kullanıcılar 10.000 gösterim elde ettiklerinde hesabınıza 3 TL aktarıyor. Sunduğu banner kodları ya da kendi oluşturduğunuz tanıtımlarla yeni üyelere toplayabiliyor bu sayede daha çok kazanabiliyorsunuz.

Sizin referansınızla üye olan kullanıcıları takip edin

Sizin referansınızla üye olan kullanıcıları “referanslarım” başlığı altında izleyebilirsiniz. Üstelik gerçek zamanlı olarak anında üye panelinizden üyelerinizi takip edin. Gizlilik ilkesi gereği referans kullanıcılarınızın üye bilgilerini görüntüleyemezsiniz.

Referans kodlarınız tam 1 ay geçerli

Bağlantılarınıza tıklayarak gelen kullanıcıların bilgisayarında 1 ay süreli çerez oluşturuyoruz. Böylece kullanıcı siteye girer girmez üye olmak zorunda değil. Sizin bağlantınızla gelip siteyi beğenip üye olmaz fakat daha sonra siteye tekrar gelip üye olursa yine sizin referansınızla kaydolmuş olacaktır.

ciciurl.com’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Site 30 Aralık Tarihinde Kendini Kapatmıştır. Güvenilirliğini Kaybetmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir