Burundi Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/burundi-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/burundi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/burundi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/burundi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/burundi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/burundi/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

burundi-bayragi
VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Burundi Cumhuriyeti, Afrika kıtasında ekvatora yakın bir konumda bulunmakta olan bir Afrika ülkesidir. Ülke içinde çeşitli etnik gruplar ve dil kökeni bulunmaktadır. Burundi’ye gitmek için yapılması Burundi Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin tamamlanması ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinin ardından Burundi Konsolosluğu tarafından verilen onay dahilinde yurt dışı vize işlemleri kabul edilmekte ve yurt dışı vize onayı verilmektedir. Burundi vizesi almak ve bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için yapılması gereken bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu vize başvuru işlemlerinin yapılması ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi Burundi Konsolosluğunun işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu sebep ile Burundi Konsolosluğu tarafından istenilen belgelerin ve pasaportun eksiksiz ve hızlı bir bilgi akışı ile gerçekleştirilmesi için vize danışmanlığı büyük bir öneme sahip olarak işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Vize danışmanlığı tarafından alınan randevu ile birlikte gerekli evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde tamamlanarak, vize başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgilendirmenin yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi tarafına aktarımının tamamlanması ile birlikte vize başvuru işlemlerinin hazırlanma süreci herhangi bir gecikme olmadan tamamlanmakta ve aktarım sağlanmaktadır. Burundi Konsolosluğu tarafından alınan vize başvuru randevusu ile gerekli evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde vize danışmanlığı refakati ile Burundi Konsolosluğuna randevu sırasında aktarımı sağlanmaktadır. Vize başvuru işlemlerinde tamamlanan bu işlemler ile birlikte aktarımın yapılması ile vize başvurusunun teslim ve onay sürecine girilmektedir.

Burundi Konsolosluğuna teslim edilen vize evraklarının ve pasaportun bir ön incelemeye tabii olduğu sırada Burundi Konsolosluğu tarafından parmak izi alınabilmektedir. Kalan işlemler için vize başvuru sürecinde yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi adına herhangi bir problem ile karşılaşılmadan işlem sürecinin Konsolosluk kısmı tamamlanarak vize onay sürecine tabii olmaktadır. Bu süreç içerisinde vize onayının verilmesi bir iş haftası ile üç iş haftasında işlem türüne göre değişkenlik göstererek onay verilerek işlemler tamamlanabilmektedir. Bu işlem süreci hakkında detaylı bilgilendirme vize danışmanlığı hizmeti veren kurum aracılığı ile sağlanarak işlem süreci yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi tarafına aktarılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir