Bahreyn Vizesi

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/bahreyn-vizesi/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#313″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Genel Bilgi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/gerekli-evraklar/bahreyn/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#dd3333″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Gerekli Evraklar[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/basvuru-formlari/bahreyn/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#FF9C00″ textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Başvuru Formu[/button][button href=”” target=”_blank” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#00305d” textcolor=”#f7f7f7″ target=”_blank” icon=”align-left”]Randevu[/button]

[button href=”http://evrenselpaylasim.com/konsoloslugu/bahreyn/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#008000″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Konsolosluk[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/vize-sureci/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#628″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Vize Süreci[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/aile-birlesimi/bahreyn/” width=”24%” style=”flat” size=”medium” color=”#0030a3″ textcolor=”#fff” icon=”align-left”]Aile Birleşimi[/button][button href=”http://evrenselpaylasim.com/uzun-sureli/bahreyn/” style=”flat” width=”24%” size=”medium” color=”#0CA” textcolor=”#f7f7f7″ icon=”align-left”]Uzun Süreli Vize[/button]

bahreyn-bayragiVİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ.

Bahreyn, bir ada ülkesi konumunda yer almakta ve iki denizin arasında kalan bir ülke konumundadır. Bahreyn, Bafra Körfezi yakınlarında yer alan ve oldukça dikkat çekmekte olan bir ülke coğrafyasına sahiptir. Bahreyn’e gitmek için gerekli olan ve yapılması gerekli olan bir takım vize başvuru işlem süreci ve bu süreç içerisinde tamamlanarak Bahreyn Konsolosluğuna teslim edilmesi gerekli olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin teslim edilmesi ve herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan işlemlerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan belge ve evrakların hazırlanması için vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan aracı bir kurum aracığı ile işlemlerin gerçekleştirilmesinde hızlı bir süreç yer almaktadır. Bu süreç içerisinde gerekli belgelerin ve pasaportun temin edilerek Bahreyn Konsolosluğuna aktarılmasında çıkabilecek eksik evrak ve pasaport sorunlarının giderilmesinde başrol oynayan vize danışmanlığı aracılığı ile vize başvuru işlemlerinin hazırlık aşaması tamamlanmaktadır. Bu sürecin tamamlanmasında Bahreyn Vizesi almak için gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasında önemli rol oynayan vize danışmanlığı ile gerekli evrakların hazırlanması ve pasaportun geçerliliğinin denetlenilmesi sağlanarak, Bahreyn’e gitmek için gerekli vize başvuru işlemleri boyunca bütün bilgi akışı vize danışmanlığı aracılığı ile sağlanmaktadır.

Vize başvuru süresince vize danışmanlığı desteği ile hazırlanılması gerekli evrakların tamamlanmasının ve alınan randevu dahilinde Bahreyn Konsolosluğuna teslim edilmesi gerekmektedir. Alınan randevu saatinden yarım saat kadar önce Bahreyn Konsolosluğu’nda bulunuluyor olunması işlem süreci açısından büyük önem taşımakta ve işlem sürecini etkilemektedir. Bahreyn Konsolosluğuna gerekli belgelerin ve evrakların eksiksiz bir şekilde randevu sırasında teslim edilmesinin ardından geriye kalan işlemler için Bahreyn Konsolosluk binası içerisinde yapılması gerekli olan bir takım işlemler bulunmaktadır. Bu işlemlerden en önemlisi vize başvuruları sırasında ülke Konsoloslukları tarafından alınmakta olan parmak izi uygulamasıdır ve verilmesi zorunlu kılınmaktadır. Bu uygulamanın sağlanması ve tesliminin ardından geriye kalan işlemler için Bahreyn Konsolosluğu’na teslim edilen belge ve pasaportlar Konsolosluğun ilgili vize bölümü tarafından incelenme ve onay sürecine girmektedir. Bu süreç içerisinde gerekli evrakların ve pasaportun incelenmesi sağlanarak tamamlanma süreci bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsamaktadır. İşlemlerin tamamlanmasında yapılan vize başvuru türüne göre süreç değişkenlik gösterebilmektedir.

Vize işlemlerinde işlemlerin tamamlanması ile ilgili bilgi akışı vize danışmanlığı aracılığı ile telefon yoluyla sağlanarak vize çıkışı ile ilgili bilgilendirme sağlanarak süreç sonlandırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir