Kahve Molası Tarayıcı Oyunları
Ana sayfa > Eğlence > Kahve Molası Tarayıcı Oyunları

datarar

Çalışırken arada bunaldığınızda veya kafa dağıtmak istediğinizde tarayıcı üzerinden oynanan bu oyunlar size yardımcı olacak güzel oyunlar arasında 🙂

Curvy ( //www.flaminglunchbox.net/curvy )
Tür: Yapboz

Universe Within ( //www.universewithin.net )
Tür: Arcade

Circle Game ( //sysach.com/circle-game )
Tür: Arcade

HexGL ( //hexgl.bkcore.com )
Tür: Arcade, Yarış

CrossCode ( //www.cross-code.com/en/home )
Tür: Aksiyon, RPG

Sketchout ( //sketch-out.appspot.com )
Tür: Arcade

Treasure Arena ( //www.treasurearena.com )
Tür: Multiplayer, RPG, Aksiyon

Bejeweled ( //bejeweled.popcap.com/html5 )
Tür: Arcade, Yapboz ,Dinlendirici

Missile Game ( //missile-game.bwhmather.com )
Tür: Arcade

Gods Will Be Watching ( //www.deconstructeam.com/games/gods-will-be-watching )
Tür: Yapboz

Sinuous ( //www.sinuousgame.com )
Tür: Arcade

Swooop ( //swooop.playcanvas.com )
Tür: Arcade

Free Rider HD ( //www.freeriderhd.com )
Tür: Arcade, Yarış

Entanglement ( //entanglement.gopherwoodstudios.com )
Tür: Yapboz ,Dinlendirici

Escape from XP ( //www.modern.ie/en-us/ie6countdown#escape-from-xp )
Tür: Arcade, Aksiyon

Polycraft ( //polycraftgame.com )
Tür: RPG, Kule Savunma, Aksiyon

2048 ( //gabrielecirulli.github.io/2048 )
Tür: Yapboz

Onslaught Arena ( //arcade.lostdecadegames.com/onslaught_arena )
Tür: Aksiyon

Angry Birds ( //chrome.angrybirds.com )
Tür: Yapboz

Cube Slam ( //www.cubeslam.com/siyasc )
Tür: Arcade, Multiplayer

The Wizard ( hypnoticowl.com/games/the-wizard )
Tür: Aksiyon, RPG, Strateji

X-Type ( //phoboslab.org/xtype )
Tür: Aksiyon, Arcade

Cookie Clicker ( //orteil.dashnet.org/cookieclicker )
Tür: Gündelik

Elevator Saga ( //play.elevatorsaga.com )
Tür: Yapboz , Kodlama

Game of Bombs ( //gameofbombs.com/landing )
Tür: Aksiyon, RGP, Multiplayer

Olympia Rising ( //or.paleozoic.com )
Tür: Platform, Aksiyon

Pixel Race ( //ned.im/pixel-race-game )
Tür: Arcade, Yarış

Little Alchemy ( //littlealchemy.com )
Tür: Yapboz

Arena5 – Space ( //www.kevs3d.co.uk/dev/arena5 )
Tür: Arcade

Vector Runner Remix ( //vector-runner-remix.tresensa.com )
Tür: Arcade

Biolab Disaster ( //playbiolab.com )
Tür: Aksiyon, Platform

World’s Biggest PAC-MAN ( //worldsbiggestpacman.com )
Tür: Arcade

New Super Resident Raver ( //games.jessefreeman.com/new-super-resident-raver )
Tür: Aksiyon, Arcade

The Binding of Isaac ( //www.bgames.com/action-games/the-binding-of-isaac )
Tür: Aksiyon

  • Güncelleme: 3 Mart 2017 / Yayın: 2 Şubat 2015 [Pazartesi]
    Kategori(ler): Eğlence, Motivasyon
    Etiket(ler): , , , ,
    Yorum Yok ~ G-Arama ~ 4697 okunma
  • Yazar: ~ http://akin.ayturan.com ~ Bilginin sorgulandıkça gerçeğe ulaşacağına ve paylaştıkça çoğalacağına inanan, ürettiklerini elinden geldiğince dağıtmayı, genelde konuşmaktan çok dinlemeyi seven, nadiren de olsa sessiz bir mekanda sadece 3 – 5 saat dinlenmekten haz alan, karşılıklı fikir alış verişi yapmaktan, insanların ürettikleri çalışmaların yorumlamalarını kendince yapmaktan ve hakkettikleri değeri vermeyi isteyen biriyim…

Yorum Yapın


XHTML: Bunları Kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>